Kronikë e zezë

Therje me thikë dhe grabitje në Ferizaj

Therje me thikë dhe grabitje në Ferizaj

Një person raportohet se është therur me thikë dhe është tentuar t’i merret kuleta, derisa të njëjtit i është marrë vetura nga i dyshuari.

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar pas një konflikti verbal në një lokal viktimës mashkull kosovar me forcë kishte tentuar t’ia marr kuletën, pastaj me mjet të mprehtë thikë e kishte goditë në disa pjesë të trupit e më pas me automjetin e viktimës ishte larguar”, bën të ditur Policia në raportin 24 orësh.