Kronikë e zezë

Theret me thikë një person në Kamenicë, shkaku i një borxhi

Theret me thikë një person në Kamenicë, shkaku i një borxhi

Një person është therur dje me thikë në Kamenicë, bën të ditur Policia e Kosovës.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi të njëjti janë rrahur me viktimën mashkull kosovar lidhur me një borxh. Njëri nga të dyshuarit ka goditur viktimën me thikë dhe i ka shkaktuar lëndime trupore”, thotë PK.