Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Gërmi

Aksident trafiku në Gërmi
 

Një aksident trafiku ka ndodhur afër pishinës së Gërmisë sot. Në aksident janë përfshirë tri vetura, raporton Koha.

Në vend të ngjarjes janë parë policia dhe autoambulanca.