Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Prishtinë, kërcënoi prindërit e ish-bashkëshortes

Arrestohet një person në Prishtinë, kërcënoi prindërit e ish-bashkëshortes

Një person është arrestuar të enjten mbrëma në Prishtinë nga policia, pasi ai kishte shkuar tek shtëpia e prindërve të ish-bashkëshortes, duke i kërcënuar ata.

Është njoftuar policia që ka arrestuar të dyshuarin dhe e ka dërguar në mbajtje, shkruhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.