Kronikë e zezë

Kapen me 8 kg kokainë, arrestohen dy shqiptarë në Itali

Kapen me 8 kg kokainë, arrestohen dy shqiptarë në Itali

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane, pasi u kapën me 8 kg kokainë.

Nisur nga çfarë raportojnë mediat në Itali, personat që ranë në pranga janë shtetasit me iniciale I.T 43 vjeç dhe J.M 37 vjeç. Mësohet se policia u sekuestroi 8 kg kokainë me vlerë tregu deri në 1 milion euro.