Kronikë e zezë

Tenton ta rrëmbejë ish të dashurën, arrestohet një burrë në Fushë Kosovë

Tenton ta rrëmbejë ish të dashurën, arrestohet një burrë në Fushë Kosovë
 

Një grua në Fushë Kosovë raporton se ish i dashuri i saj ka tentuar ta rrëmbejë dhe ta fusë me forcë në veturën e tij, transmeton KOHA.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh bën të ditur se rasti ka ndodhur dje, me ç’rast i dyshuari është arrestuar.