Kronikë e zezë

Në Podujevë një person vdes pas rrokullisjes së traktorit

Në Podujevë një person vdes pas rrokullisjes së traktorit
Foto: Ilustriim

Një person ka vdekur në Podujevë, pasi është rrokullisur traktori.

Në raportin 24-orësh të Policisë, bëhet e ditur se një tjetër person që ishte me të në traktor ka marrë lëndime dhe po trajtohet.