Kronikë e zezë

Sekuestron 3.1 kilogramë marihuanë, arreston tre persona

Tre persona janë ndaluara nga Policia Kufitare, ku gjatë kontrollit të automjetit me të cilin udhëtonin janë gjetur 3.1 kilogramë marihuanë, katër telefona celularë, katër copë fishekë të kalibrit 7.65 mm dhe një armë.

Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje, është njoftuar në raport të policisë.