Kronikë e zezë

Sulmohet seksualisht një grua në Ferizaj

Sulmohet seksualisht një grua në Ferizaj
 

Një grua ka kërkuar trajtim mjekësor pasi është sulmuar seksualisht nga një person.

Rastin është paraqitur edhe në Polici. Sipas njoftimit, i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.