Kronikë e zezë

Dy motra sulmohen fizikisht nga vëllai dhe bashkëshortja e tij

Dy motra sulmohen fizikisht nga vëllai dhe bashkëshortja e tij
Foto: Ilustrim

Dy motra janë sulmuar fizikisht nga vëllai dhe bashkëshortja e tij. Ngjarja ka ndodhur në Gllogoc të dielën.

Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa të dyshuarit pas intervistimit janë liruar me procedurë të rregullt.