Kronikë e zezë

Nisin hetimet për vdekjen e një të miture në një klinikë private

Policia e Kosovës ka hapur hetimet për vdekjen e një vajze të mitur në një klinikë private.

Në një njoftim të Policisë, thuhet se rasti është hapur sot dhe se trupi i viktimës është dërguar për obduksion.