Kronikë e zezë

Aksident mes një veture dhe një kamioni, dy të lënduar

Aksident mes një veture dhe një kamioni, dy të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku të premten në mëngjes në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, ka bërë të ditur policia.

Sipas një njoftimi nga Policia e Kosovës, në aksident janë përfshirë një veturë dhe një kamion.