Kronikë e zezë

Vidhen para dhe stoli ari në një shtëpi në Prizren

Vidhen para dhe stoli ari në një shtëpi në Prizren

Në rrugën Rozafa në Prizren raportohet se dje janë vjedhur para të gatshme dhe stoli ari nga persona të panjohur.

“Ankuesi mashkull kosovar kanë informuar se persona të pa njohur i kanë thyer banesën dhe kanë vjedhur një shume të parave të gatshme, stoli ari dhe ore dore”, konfirmon Policia.