Kronikë e zezë

Një person në Skenderaj vetëplagoset me armë zjarri

Një person në Skenderaj vetëplagoset me armë zjarri

Një person në Skenderaj të dielën është vetëplagosur me armë zjarri, të cilën e kishte pa leje. Ai është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

Policia e Kosovës në raport ka njoftuar se është konfiskuar një pistoletë Zoraki 6.35mm dhe katër fishekë të këtij kalibri. Rasti është duke u hetuar.