Kronikë e zezë

Organizonte dasma në Korishë, ndalohet nga policia

Organizonte dasma në Korishë, ndalohet nga policia

Një person është ndaluar nga policia të hënën, pasi ai nuk ka respektuar masat e Qeverisë të caktuara për të parandaluar përhapjen e pandemisë COVID-19, dhe kishte organizuar dasma.

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se i dyshuari është intervistuar dhe është liruar me procedurë të rregullt.