Kronikë e zezë

Arrestohen dy gra në Mitrovicë, rrihen me fqinjët

Arrestohen dy gra në Mitrovicë, rrihen me fqinjët

Dy gra në Mitrovicës janë arrestuar të mërkurën pasi pas një mosmarrëveshje me fqinjët e tyre janë rrahur dhe i kanë kanosur, është njoftuar në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarat janë liruar me procedurë të rregullt.