Kronikë e zezë

Rrahje në familje, përfshihen prindërit e fëmijët

Foto: Ilustrim
 

Katër anëtarë të një familje në Prishtinë janë rrahur mes vete të martën, ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin 24-orësh të mërkurën.

Sipas njoftimit, një anëtar i familjes ka pësuar lëndime dhe ka marrë trajtim mjekësor.