Kronikë e zezë

Vrasje në tentativë në Mitrovicë

Vrasje në tentativë në Mitrovicë
 

Një i dyshuar është arrestuar të hënën në Mitrovicë pasi ka shtënë me armë zjarri ndaj një personi, pas një mosmarrëveshjeje.

Policia në raportin 24-orësh ka bërë të ditur se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor ne Spitalin e Prishtinës.