Kronikë e zezë

Hajnat i hyjnë në lokal, i hedhin sprej në sy dhe ia vjedhin pazarin ditor një punëtoreje në Prishtinë

Hajnat i hyjnë në lokal, i hedhin sprej në sy dhe ia vjedhin pazarin ditor një punëtoreje në Prishtinë
Foto: Ilustrim

Në Prishtinë është raportuar një vjedhje në rrugën “Enver Maloku”.

Përmes raportit 24 orësh, policia thotë se një grua është sulmuar nga hajnat.