Kronikë e zezë

Në Drenas rrihen një grua me një burrë

Në Drenas rrihen një grua me një burrë

Në Drenas pas një mosmarrëveshje ka ardhur te një rrahje mes një gruaje dhe një burri, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24-orësh.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 15:00, ndërsa të dy kanë pranuar tretman mjekësor.