Kronikë e zezë

Sulm seksual në Prizren

Sulm seksual në Prizren
 

Një person ka raportuar në Polici se vajza e tij është sulmuar seksualisht nga një i dyshuar.

Policia ka raportuar se i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.