Kronikë e zezë

Vdes një 23-vjeçar në Komogllavë të Ferizajt

Vdes një 23-vjeçar në Komogllavë të Ferizajt

Një person i moshës 23-vjeçare ka vdekur sot në fshatin Komogllavë të Ferizajt. Rastin e ka konfirmuar për KOHËN, zëdhënësi i Policisë së Ferizajt, Agim Aliu.

Ai ka thënë se 23-vjeçari është dërguar në emergjencë, dhe sipas mjekut kujdestarë dyshohet për sulm në zemër.