Kronikë e zezë

Një person lëndohet pasi humb kontrollin e veturës dhe futet në dy dyqane në Prishtinë

 

Të dielën në mbrëmje, një person është lënduar pasi ka humbur kontrollin e veturës dhe ka goditur dy dyqane në rrugën “UÇK” në Prishtinë.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti, për KOHËN ka thënë se nuk dihen ende arsyet e vetaksidentit të veturës.