Kronikë e zezë

Pesë të arrestuar pas përleshjes mes vete, përdoret edhe armë zjarri

Foto: Koha / Ilustrim
 

Pesë persona janë arrestuar pas përleshjes fizike mes vete, njëri prej të cilëve ka përdorur edhe armë zjarri, dje në Prishtinë.

Një person është lënduar dhe është dërguar në QKUK, ndërsa Policia e ka cilësuar rastin si “vrasje në tentativë”.