Kronikë e zezë

Arrestohet pasi u drejton armën policëve dhe tenton t'u ikë

Arrestohet pasi u drejton armën policëve dhe tenton t'u ikë
Foto: Ilustrim

Një person është arrestuar për shkak se nuk është ndalur për kontroll pas sinjalizimit të zyrtarëve dhe policorë, derisa është bllokuar në kolonë dhe u ka drejtuar armë zjarri atyre.

Nga i dyshuari i ndaluar në rrugën “Nekibe Kelmendi” në Prishtinë, të enjten, është konfiskuar edhe një antiplumb.