Kronikë e zezë

Një person në Gjakovë sulmon qytetarët dhe policët me thikë

 

Një person ka sulmuar me thikë qytetarët dhe policët në qendër të Gjakovës, por më pas Policia e Kosovës ka arritur ta arrestojë.

Ngjarja ka ndodhur në orët e mbrëmjes të së hënës, ndërsa KP-ja ka siguruar edhe një video ku sulmuesi shihet teksa ndjek qytetarët dhe policët me thikë në dorë.