Kronikë e zezë

Dhunohet një e mitur në Rahovec

Dhunohet një e mitur në Rahovec
 

Një person është arrestuar në Rahovec pasi dyshohet se ka dhunuar një vajzë të mitur.

Sipas njoftimit nga policia, i dyshuari më datë 19 nëntor e kishte dërguar të miturën në një shtëpi të pabanuar dhe e kishte dhunuar.