Kronikë e zezë

Grabitje nën kërcënimin e armëve në Prishtinë

Foto: KOHA / Ilustrim
 

Në pasditen e së hënës, në Prishtinë ka ndodhur një grabitje nën kërcënimin e armëve.

Në rrugën “Rexhep Shema”, në një market dy gra kanë raportuar policinë, se tre të dyshuar kanë vjedhur arkën dhe janë larguar.