Kronikë e zezë

Sekuestrohet një revole dhe municion në Bresje të Fushë-Kosovës

Sekuestrohet një revole dhe municion në Bresje të Fushë-Kosovës
 

Është sekuestruar një revole dhe municion në Bresje të Fushë-Kosovës.

Policia e rajonit të Prishtinës ka njoftuar se rreth orës 19:00 sonte, është ndaluar një veturë Mazda me targa të Kosovës, dhe pas kontrollit është gjetur në brezin e vozitësit një revole TT, tetë fishekë dhe një karikator, të cilat janë konfiskuar.,