Kronikë e zezë

Disa persona në Lipjan u vënë flakën kontejnerëve

 

Para pak minutash në lagjen "Isa Olluri" në Lipjan persona ende të paidentifikuar i kanë vënë zjarrin kontejnerëve të mbeturinave, transmeton KOHA.

Në vendin e ngjarjes menjëherë kanë arritur njësia e zjarrfikësve dhe Policia e Kosovës.