Kronikë e zezë

Arrestohen tre persona në Prishtinë, dyshohen për vjedhje të rënda

Arrestohen tre persona në Prishtinë, dyshohen për vjedhje të rënda
Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona nën dyshimet për vjedhje të rënda.

Personat me inicialet A.M. I.G. 19 vjeçarë dhe dhe D.M. 18, shtetasë të Kosovës, janë të dyshuarit që sipas Policisë, kanë kryer vjedhje të rënda në lokacione dhe periudha të ndryshme kohore në Prishtinë.