Kronikë e zezë

Ekstradohen dy kosovarë nga Gjermania

Ekstradohen dy kosovarë nga Gjermania
Foto: Ilustrim
 

Të premten, dy shtetas kosovarë janë ekstraduar nga Gjermania.

“Nga gjermania është ekstraduar një I dyshuar Kosovar, ai po mbahet nga policia dhe më pas do të dërgohet në gjykatë”, ka njoftuar Policia.