Kronikë e zezë

Arrestohen gjashtë persona në Prishtinë, dyshohen për përleshje

Foto: KOHA
 

Policia e Kosovës ka arrestuar gjashtë persona në fshatin Bardhosh të Prishtinës pasi që dyshohen se janë përleshur fizikisht.

Rastin për KOHËN e kanë konfirmuar nga Policia e Kosovës ku thonë se përleshja ka ndodhur të shtunën rreth orës 19:50. Të arrestuarit janë K.R, B.M, M.P, A.P, F.P dhe Q.P, shtetas të Kosovës dhe persona të moshave të ndryshme.