Kronikë e zezë

Aksident në Istog, lëndohen pesë persona

Foto: KOHA
 

Pesë persona janë lënduar në një aksident trafiku në rrugën Gurrakoc-Istog.

Këtë për KOHËN e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova, i cili ka thënë se aksidenti ka ndodhur në orën 17:15 dhe janë përfshirë dy vetura.