Kronikë e zezë

Rrahu nënën e tij dhe ia mori paratë me forcë, arrestohet një person në Gjakovë

Rrahu nënën e tij dhe ia mori paratë me forcë, arrestohet një person në Gjakovë
Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi dyshohet se sulmuar fizikisht nënën e tij dhe më pasi i ka marrë para me forcë. Rasti raportohet se ka ndodhur të enjten rreth orës 10:00 në Komunën e Gjakovës, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Gruaja ka marrë trajtimin mjekësor.