Kronikë e zezë

Nën ndikim të alkoolit rrah gruan dhe fëmijët në Podujevë, arrestohet

Foto: Ilustrim
Foto: Ilustrim
 

Një burrë në Podujevë është arrestuar pasi nën ndikim të alkoolit ka rrahur gruan, vajzën dhe djalin i cili është i mitur.

Në raportin 24 orësh theksohet se i dyshuari ka marrë trajtim në Qendrën e Mjekësisë Familjare pasi qe nën ndikim të alkoolit.