Kronikë e zezë

Aksident trafiku me fatalitet në Çagllavicë

Foto: Ilustrim
 

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur dje në Çagllavicë. Një i dyshuar, duke drejtuar veturën në mënyrë të pa kontrolluar, ka goditur një këmbësor.

Këmbësori ka marrë lëndime të rënda trupore dhe si pasojë ka humbur jetën në QKUK.