Kronikë e zezë

Policia shqiptoi 446 gjoba për shkelje të masave anti-COVID

Policia shqiptoi 446 gjoba për shkelje të masave anti-COVID
 

Policia e Kosovës ka gjobitur 446 qytetarë për shkelje të masave anti-COVID në 24 orët e fundit.

Sipas raportit të Policisë në 24 orët e fundit Policia ka shqiptuar edhe 801 tiketa trafiku, ndërsa janë shkaktuar 29 aksidente trafiku me dëme materiale, 14 me të lënduar dhe një me fatalitet.