Kronikë e zezë

Digjet një barakë e pabanuar në afërsi të Pulmologjisë në QKUK

Digjet një barakë e pabanuar në afërsi të Pulmologjisë në QKUK
Foto: KOHA/Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në afërsi të Pulmologjisë në QKUK është djegur një barakë e pa banuar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin.