Kronikë e zezë

Digjen tri vetura në Malishevë

Digjen tri vetura në Malishevë
Foto: Ilustrim
 

Tri vetura janë përfshirë nga zjarri ditën e shtunë në rrugën “Ibrahim Mazreku” në Malishevë.

Njësitet policore dhe zjarrfikësit pas pranimit të informatës për një rast zjarri kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë reaguar, ku në një parking ishin duke u djegur disa vetura.