Kronikë e zezë

Përleshje në Prishtinë, një person përfundon në QKUK

Foto: Ilustrim
 

Një person ka pësuar lëndime gjatë një përleshjeje që ka ndodhur në orët e vona të së martës, në rrugën "Afrim Loxha" në Prishtinë.

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë se njësitet përkatëse janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.