Kronikë e zezë

Pengojnë policinë gjatë kontrollit për zbatimin e masave anti-COVID, arrestohen dy persona në Gjilan

Pengojnë policinë gjatë kontrollit për zbatimin e masave anti-COVID, arrestohen dy persona në Gjilan
 

Raportohet se janë arrestuar një mashkull kosovar dhe një mashkull shtetas turk në Gjilan pasi që të njëjtit gjatë kontrollit për zbatim të masave anti-COVID kanë sulmuar dhe penguar zyrtaret policorë gjatë kryerjes së detyrës.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.