Kronikë e zezë

Arrestohen dy gra në Prishtinë, mundësuan kryerje të prostitucionit

Arrestohen dy gra në Prishtinë, mundësuan kryerje të prostitucionit
 

Policia e Kosovës ka arrestuar dy gra pasi dyshohen se kanë mundësuar kryerjen e veprës prostitucion.

Rasti ka ndodhur të enjten në Çagllavicë të Prishtinës rreth orës 21:50, ku si prova materiale janë konfiskuar dy telefona mobilë dhe 300 euro para ta gatshme.