Kronikë e zezë

Grabitje në Fushë-Kosovë, tre persona dyshohet se u futën me armë lodër në një lokal

Grabitje në Fushë-Kosovë, tre persona dyshohet se u futën me armë lodër në një lokal
Foto: Ilustrim
 

Të enjten rreth orës 18:40 ka ndodhur një grabitje në një lokal në Fushë-Kosovë, ku tre persona të maskuar dhe me armë që dyshohet se është lodër, kanë grabitur 30 euro.

Policia njofton se rastin e ka paraqitur një grua, derisa paratë i kanë vjedhur nga arka e pagesave.