Kronikë e zezë

Djali rrah babanë në Suharekë

 

Është arrestuar një person në Suharekë, pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij, ka njoftuar Policia e Kosovës.

I dyshuari është arrestuar menjëherë, ndërsa viktimës i është ofruar tretman mjekësor.