Kronikë e zezë

Theren dy persona në Jabllanicë, dërgohen në QKUK

Foto: Koha / ilustrim
Foto: Ilustrim
 

Dy persona janë therur në Jabllanicë të Gjakovës, të mërkurën, pas një përleshjeje me disa të tjerë.

Të dy janë dërguar në QKUK për trajtim, ndërsa rasti po hetohet ende dhe nuk ka të arrestuar.