Kronikë e zezë

Rrëzohet një grua nga teleferiku në Brezovicë

Foto: Ilustrim
 

Është rrëzuar një grua nga teleferiku në Brezovicë.

Policia e Kosovës ka treguar se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 15:30, ndërsa viktima ka pësuar lëndime trupore dhe pas pranimit të ndihmës së parë është transportuar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.