Kronikë e zezë

Sulmon fizikisht të dashurën në prani të policisë, arrestohet gjakovari

Policia e Kosoves
 

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar në Gjakovë pas që i njëjti në gjendje të dehur, në prani të zyrtarëve policorë kishte sulmuar fizikisht të dashurën e tij, viktimën femër kosovare.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe me urdhër të tij, i dyshuari është dërguar në mbajtje 48 orë.