Kronikë e zezë

Kaçanik, dy persona gjuajnë me armë nga vetura

 

Në fshatin Dubravë të komunës së Kaçanikut policia ka marrë informatë se nga një veturë në lëvizje ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë gjetur dhe konfiskuar tri gëzhoja të armës së zjarrit.