Kronikë e zezë

Gjakovari shantazhon ish të dashurën duke i kërkuar 10 mijë euro dëmshpërblim

 

Është arrestuar një burrë në Gjakovë pasi që i njëjti kishte kërkuar 10,000 euro si dëmshpërblim nga ish e dashura e tij dhe se gjatë asaj kohe ia ka thyer edhe derën e oborrit.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje.